Městská knihovna Jablonné nad Orlicí
Naposledy aktualizováno: 17.01.2018 14:12:15

OBRÁZEK : plakat.jpg

Pěšky do Istanbulu

Cestopisná přednáška Viktorky Hlaváčkové z Ústí nad Orlicí o cestě "kolem světa" nalehko, nízkonákladově a s ohledem k životnímu prostředí...

Viktorka nám bude vyprávět o své druhé etapě, kdy šla z banátského Garniku přes hory Srbska, Bulharska, Makedonie, Řecka až do Istanbulu. Těšit se můžete na úžasné fotografie a velmi zajímavé vyprávění.

Neděle 21. ledna 2018 v 17 hodin.

Namibie... divoká, pestrá, hvězdná, přednáška Petra Horálka

Zveme vás na neděli 4. března 2018, kdy v knihovně uvítáme Petra Horálka, astronoma, světově uznávaného astrofotografa a nadšeného popularizátora vědy. Mohli jste ho vidět v pořadech: Toulavá kamera, Hyde Park Civilizace, Všechnopárty Karla Šípa, Magazín Gejzír a dalších.
Petr Horálek putuje za svými astronomickými úkazy a pohledy do nebe po celém světě, jeho snímky několikrát ocenila agentura NASA, v roce 2015 po něm byla pojmenována planetka 6822 Horálek.
Do Jablonného přijede se svojí přednáškou „Namibie... divoká, pestrá, hvězdná".
Po přednášce si budete moci zakoupit jeho publikace.
Neděle 4. března 2018 v 18 hodin.

Proces zabral 0.0283 sekund času a 0.59MB paměti.